אודותנו

תל אביב היא עיר זריזה, החיים בה מהירים. אנחנו תרבות שהכל מתחלף בה נורא מהר, הכל בתנועה כל הזמן. רחובות מחליפים שמות, דברים באים והולכים, עולים ויורדים במהירות האור. מה שהכרנו אתמול כבר לא יהיה כאן מחר ומה שיבוא מחר אולי ישתנה מחרתיים.

חוץ מהקופי בר כמובן.

כי אם צריך להגדיר את הקופי בר במילה אחת בלבד, כנראה ש"מסורתי" תהיה המילה המדויקת ביותר. כי אפילו שהמילה מסורת היא לכאורה עניין אנטי תל אביבי, בעיר שממציאה אופנה חדשה כל שני וחמישי אין מילה טובה יותר לתאר את הקופי בר כמקום של "שומרי מסורת".

כי אחרי יותר מעשרים שנה, מאז הגשימו רותי ומתי ברודו חלום, ופתחו בית קפה קטן, ברחוב שולי, שגדל להיות מסעדה, ואחרי אלפים רבים של אורחים, שרובם חוזרים שוב ושוב לשמחתנו, ואחרי אלפי מנות ראשונות ועיקריות, כוסות יין וקוקטיילים, קינוחים וכוסות קפה, הקופי בר הוא כבר קצת מיתולוגיה מקומית.
ולא שאנחנו מרגישים מיוחדים או משהו, זה לא מה שמעסיק אותנו.

כי מה שמעניין אותנו זה לארח אתכם – לשים על השולחן מנות חדשות, עדכניות, לנסות דברים שלא עשינו עד היום, למתוח את איכות השירות עוד קצת, לתת לכם חוויה שכל כך הרבה אנשים מכירים כל כך טוב ואוהבים מאוד, בכל פעם קצת אחרת. שהמסורתיות היחידה שלנו תהיה הסטנדרט שהצבנו לעצמנו לפני עשרים ומשהו שנים, שמזה לא נזוז, אבל חוץ מזה, שתאכלו מחר משהו שאתמול לא היה בתפריט, שיהיה לכם טעים ונעים, שתצאו מאושרים ושתשמחו לחזור.

אנחנו נהיה כאן, זו כבר מסורת אצלנו.

Silence is Golden